LEGENDY 2018 – motoristická slavnost

LEGENDY 2018 – motoristická slavnost

PAGANI HUAYRA
PAGANI HUAYRA

 

K cestování samozřejmě patří auta. Jedna autová akcička se koná tento víkend 8.-10.6. 2018. Akce s názvem Legendy je o automobilových legendách a není to jen taková výstava aut jak si je představujeme.

Minulé ročníky probíhali v areálu Bohnické léčebny. Letošek se koná v Holešovicích na výstavišti. Jsem trochu zvědavej jak to tam bude vypadat. Trochu se bojím, aby Legendy nezačaly vypadat jako už normální motoristická výstava. Bohnický areál mi přišel ideální. Offroadová trať, závodní okruh, mimochodem když se okolo vás žene dakarská Tatra tak teprve člověk vidí jaký je to monstrum. Na Legendách vidíte všechno od veteránů až po nejmodernější stroje.

Já spíš tíhnu k těm veteránům, ale pravda je, že běžně si člověk na vlastní oči neprohlídne PAGANI HUAYRA, MERCEDES – AMG PROJECT ONE, FERRARI 599 XX, různá LAMBORGHINI, od starých až po současnýho MUSTANGA.

Je toho doopravdy hodně co je k vidění. Vystaveno bude 1000 exponátů, 30 automobilových značek zde ukáže své novinky a u některých bude i česká premiéra.

Každý ročník má nějaké téma. Letošek má téma 100 let republiky a prý tam bude 100 exponátu, která představí průřez vývoje posledních 100 let.

Letošní novinkou bude Freestyle Motocross Show. To staré zůstává. Dětský doprovodný program, speciální trať pro ukázkovou jízdu závodních speciálů a některých veteránů.

Tak třeba se tam letos potkáme, my tam budeme. Letošní motto automobilové slavnosti je Elegance. Styl. Vášeň, Inspirace.

http://www.legendy.cz/

 

20170610_150540

20170610_115853

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *