Angína, která se nehodí nikam a nikdy.

 

Chtěl jsem tady nějakou rubriku, kam by se dalo psát to co se úplně někam nehodí. A kreativně jsem to nazval blog. Například postesknutí nad jednou angínou. Angína se doopravdy nehodí nikam.

 

U nás jsou zrovna jarní prázdniny. Každý kdo má doma školou povinné děti, chce samozřejmě volno využít. Plánů jsme na volný týden měli několik. Tedy spíš variant, podle počasí by nějaká padla. Dokonce jsme v jedné variantě měli lyžování a to jsme vlastně už letos lyžování díky počasí odpískali. Příležitostí během roku někam vyrazit dýl než na víkend moc není.

 

Nevím jestli na to existuje taky Murphyho zákon, ale čekal bych, že ano. Něco ve smyslu „Když se na něco těšíš přímo úměrně budeš zklamán“. Čtvrtek, junior má teplotu. Pátek, radši nejde do školy. Snad je to jenom taková ta jednodenní vyróza. Dvoudenní je taky vpoho. Dobrá ,třídenní taky ještě orgnizačně zvládneme. V pátek večer už má antibiotika. Angína, která se nehodí nikam a nikdy.

 

Dneska je pondělí večer. Když už nemůžeme výletovat, tak jsme plánovali. V tom jsme fakt dobří. Jenom nevím kde vezmeme to volno. V nejhorším za rok jsou přeci zase jarní prázdniny. Když už jsme u těch jarních prázdnin. Neví někdo proč jsou jarní prázdniny v zimě?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *