Kam na Valentýna 2018

 

Vanlentýn se blíží a to je dobrý důvod si vymyslet nějaký výlet. Samozřejmě romantický. A tak jsem se tak zlehka pustil do hledání. Valentýn letos vychází na středu, to není zrovna výletový den. Takže Valentýský víkend, bude bez Valtýna. Takže kam vlastně vyrazit? Moje představa byla né nějak uplně daleko a měla by to být taková flákačka. Takže nějakej bazén, sauna. Na lyže jsem se nedíval na to mám víkendy okolo.

Nechtěl jsem nikam daleko, ale první místo na který jsem ťukl byl Balt v Polsku.

https://hotel.invia.cz/polsko/-/vestina-mezizdroje/tour-1057186/?id=121829798

Je to nějakých 600km a jak jsem se díval je Misdroy docela pěkný městečko, tedy Misdroy jsou lázně, asi by se nějaký pěkný místo i na kávu a vínko našlo. Vyrazit tam v pátek po práci a v neděli být zase vpohodě doma v posteli, to nevypadá na zas tak velkou romantiku a pohodu. Místo by jsme někdy navštívit asi mohli, ale vezmeme si sebou kola. Dám si to do poznámek.

Potom jsem si říkal, že by se k tomu flákání dalo přidat. třeba trochu pohybu . Tady mají mimo sauny taky ještě bowling, fitko a krytou halu na tenis.

http://www.scentrum.eu/index.php?clanek=sport&lng=cs

No, ale možná by to chtělo přeci jenom víc valentýskýho. Ale,že by mě něco zaujalo to zase nemůžu tvrdit. Valentýn na Hluboký by, ale mohl představu romantickýho víkendu splňovat a tady jsem třeba našel valentýnský pobytový baliček.

https://www.hotel-podhrad.cz/booking/?price_group=262144&sv=false&user_language=cs&user_currency=CZK&action=cal

A tak ještě klikám a klikám, ale pořád nic co by mě uplně zaujalo. Něco co se mi líbilo jsem teda našel. Tohle by asi pěkná romantika byla. Musím říct, že jsem o možnosti ubytování v žizkovské věži neměl ani tušení.

https://towerpark.cz/pages/one-room-hotel

Musíte uznat, že tohle by na Valentýnský ubytování bylo ono. Dokonce tady na to myslí a mají taky valentýnský baliček s nzvem Valentýnská noc.

https://towerpark.cz/products/oneroom-valentynska-noc

Tady by byla ta správná romantická Valentýnská noc ve výšce 70m. Už jsem si říkal, že mám vybráno, ale Valentýn už je příští týden. Tady mají jenom jeden pokoj, tak to už myslím bude na rezervaci pozdě. Tak třeba někdy příště. Aspoň budu mít čas na to taky trochu ušetřit. Valentýská noc tady stojí 33 790,-Kč kdo se ubytuje během roku má to od 14 500,-Kč za noc. Dneska hodím první korunu do kasičky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *