Kam se jít vykoupat?

koupání

Koupání tak, nějak neodmyslitelně patří k výletů a dovoleným. My když se někam vydáváme tak jsme vždycky rádi, že někde poblíž nějaká možnost vykoupání je. Teda, když je ještě koupaliště otevřený. Proto jsem si řekl, že se tady pokusím udělat jakýsi seznam kde se dá na cestách vykoupat.

Vím, že nějaké databáze koupališť a bazénů jsou, ale přijde mi, že jsou tam hlavně známá místa, která na člověka vyběhnou při každém hledání. Často jsme, ale narazili na to, že jsme někde byli a někde jsme místo na koupání dopředu nenašli. Až na místě jsme zjistili, že je tady možnost se vykoupat. A nebyl to jenom nějaký rybník, ale vesnické koupaliště, které bylo jak z minulého století, ono taky bez velkých změn z minulého století bylo. Bylo, ale udržované a hlavně bylo po výšlapu příjemné se schladit. A co si budeme povídat voda je často velmi dobrý argument na naše děti, že tam má vůbec smysl do těch míst vyrazit.

Spousta míst je z mých starých poznámek, když jsme někde byli a nebo jsme jenom jeli okolo. Proto někdy asi může být problém s aktuálností. Budu se snažit vše postupně zkontrolovat a průběžně doplňovat informace. Samozřejmě budu rád, když mi pošlete informace k místům, které znáte, případně přidáte fotku.

 Vše bude doplňováno v sekci Kam se jít koupat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *