Velikonoce 2015 – Maďarské lázně – BÜKFÜRDÖ – SÁRVÁR – HÉVÍZ (KEHIDA)

Velikonoce BÜKFÜRDÖ – SÁRVÁR – HÉVÍZ (KEHIDA)

Termín: 4.4.-6.4.2015

První tip na velikonoce začnete v druhých největších maďarských lázních. Lázeňský středisko s 32 bazény s léčivou vodou o teplotě 32 až 38 °C  a vodní plochou přesahující 5200 m2. Děti budou určitě nadšený z brouzdališť a venkovních dětských hřišť.  Příznivci saunování si přijdou na své v modernizovaném saunovém světě. Finské sauny, tepidárium, infračervené, parní lázně, ledovou kabinu, aromasaunu a venkovní finskou saunu. Odpočinek po pobytu v sauně přinese vnitřní odpočinková zóna sauny dimenzovaná a vzdušné zahrady sauny. Vnitřní i vnější ochlazovací bazény, Jacuzzi a Kneipův bazén doporučujeme použít na závěr skvělého saunování.

Druhý den se vydáte k Balatonu a prohlídce Keszthely největšího a nejstaršího města na Balatonu. Odpoledne strávíte koupáním v jezeru s termální vodou.

Závěrečný den začnete  v malebném barokním městečku  KŐSZEGU. Město protkané uličkami s restauracemi a obchody je plné historické atmosféry. K jeho nejznámějším pamětihodnostem patří Jurisicsovo náměstí, Jurisicsův hrad, kostel sv. Imre ,Brána hrdinů a Farní kostel Ježíšova srdce.

Abychom naplnili myšlenku každý den lázně, strávíte asi 4 hodiny  v lázních Sarvaru. Lázně oceněné Wellness Medicina udělené Společností  maďarského wellnesu. Říká se, že jsou to lázně tří generací.

Velikonoční víkend plný poznávání a odpočinku ukončíte ve večerních hodinách příjezdem do ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *